ÜLKE SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİMİZ - 2

Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde siyasi parti olarak hep tenkit etmeyip çareler üreten bir parti olmayı hedefledik. Araştırma ve Geliştirme Başkanlığımız 2020 yılında ülkemiz için yıllık 120-150 milyar dolar kaynak üreteceğimiz “Millî Kaynak Paketlerimiz 1” başlığı ile bir kitap yayınlamış, öncelikli olarak uygulayacağımız 15 projemizin detaylarını açıklamıştık. Şu anda elinizde bulunan bu kitap ise devletimizi daha etkin olarak çalıştırmamız için gerekli uyarılar tavsiyeler ve iktidara geldiğimizde yapacağımız işlerden bir bölümünü detayları ile birlikte anlatmaktadır. Parti olarak yapılan güzel işleri takdir etmeyi yanlış yapılan veya hiç yapılmayan konularda mevcut hükümeti uyarmayı hedefliyoruz. Konular tamamen önyargısız olarak irdelenmiş, görüşlerimiz çözümleri ile birlikte sunulmuştur.

 

Bu kitaptaki konuların hemen hepsi son 6 ay içinde basın bildirileri olarak değerli halkımızın bilgisine ve ilgisine parti resmi sitemiz aracılığı ile sunulmuş konulardır. Bu basın bildirileri üzerimizdeki basın ambargosuna rağmen ulaşılabilen her mecrada dillendirilmiş ve/veya yayınlanmıştır. Bir bilgi üretildiğinde bunu sadece kendi iktidar günlerimize saklamanın ülke yararına olmadığının farkındayız. Bu sebeple her bilgi üretildiğinde Hükümetin ve halkımızın bilgisine anında sunulmuştur.

 

Kitap haline getirilmesinin esas sebebi ise, ülkemizi ilgilendiren önemli konularda teşkilat mensuplarımızın ortak fikir ve görüş oluşturmasını hedeflemektedir. Kitap bir bilgilendirilme kitabı olmasının yanı sıra, teşkilat mensuplarımızın bu konuları tartışarak yeni fikirler üretmesini de hedeflemektedir.

 

Pek tabii ki kitapta mevcut 36 konunun ülkemizin bütün problemlerini anlatması, aydınlatması ve veya çözmesi beklenmemelidir. Bu sebeple kitabın ismi “Ülke Sorunları ve Çözümlerimiz 2” olarak adlandırılmıştır. Değerli Ar - Ge çalışanlarımız ve teşkilat mensuplarımız yeni fikirler çözümler üretmeye devam etmektedir. Dileğimiz benzeri kitapların çoğalarak devam etmesidir.

 

Kitabın oluşmasında ve basılmasında emeği geçenlere teşekkür eder, ülkemiz ve partimiz için hayırlı olmasını dilerim.

 

Dr. Fatih Erbakan

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı

 

“ÜLKE SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİMİZ 2” KİTABINI İNCELEMEK VE İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yayın Tarihi: 6 Nisan 2021 | Yayın Saati: 22:16:34