TEŞKİLATLARIMIZLA ÇEVRİMİÇİ BAYRAMLAŞTIK

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan il yöneticilerimizle bayramlaştı.

Genel Başkanımızın katılımı ile gerçekleştirilen çevrimiçi bayramlaşmamıza Genel Başkan Yardımcılarımız ve tüm il yöneticilerimiz iştirak etti. Genel Başkanımız; İl Başkanlarımız, İl Hanım Kolları Başkanlarımız, İl Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve teşkilatlarına Ramazan ayı boyunca yapılan etkili çalışmalar için teşekkür etti.

Tüm yurt sathında teşkilatlarımız tamamen kendi imkânlarıyla milletimizin yanındaki duruşumuzu bir kez daha gözler önüne serdiler. 65 yaş üstü vatandaşlarımıza verilen hizmetler, ihtiyacı olanlara evlerinde teslim edilen erzak paketleri, ihtiyaca göre verilen yardım çekleri ve hatta herkesin evlerinde olduğu bu dönemde sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını dahi göz ardı etmeyen teşkilatlarımız elbette bu teşekkürü hak etti.

Genel Başkanımız bu gayretli çalışmaların tesadüfen gerçekleşmediğini ifade ederek şunları söyledi.

"Bizler âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz(S.A.V.)'in ümmetiyiz. Bizler kış aylarında kuşların beslenmesini düşünen Osmanlı'nın nesliyiz. Bizler talepte bulunanların beklemediği şekilde muhalif düşüncedeki tutukluların tüm taleplerini bir Kadir Gecesi hürmetine kabul ederek hayatlarını kurtaran Erbakan Hocamızın öğrencileriyiz. Bu nedenle bu gayretli yardım faaliyetlerinin teşkilatlarımızca bu denli etkili ve geniş çaplı olarak yapılması doğaldır. Emeği geçen tüm teşkilatlarımıza teşekkür ederiz."

Genel Başkanımız, Arefe Günü geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden, Kayseri ilimizin Bünyan İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Doğukan Çam'a bir kez daha rahmet dileyerek, ailesine ve camiamıza taziyelerini yineledi. Teşkilatımızda Erbakan Hocamızın imzası önünde çektirdiği resmi hatırlatarak Erbakan Hocamızın cennette kendisini karşılaması duasında bulundu.

Toplantının son bölümünde ise Pandemi sonrası süreç hakkında açıklamada bulunan Genel Başkanımız, milletimize hizmet için eskisinden daha gayretli çalışmalar gerçekleştirmek üzere geniş çaplı planlamaların hazırlandığını ifade ederek "Anadolu Buluşmaları'mıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Ar-Ge Başkanlığımız önderliğinde hazırlanan Kaynak Paketleri kitabımızın basımını hemen bayram sonrası yaparak idarecilerimizin, teşkilatlarımızın ve milletimizin istifadesine sunacağız. Hanım Kollarımızın, Gençlik Kollarımızın çalışmaları, STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığımızca yapılacak çalışmalarımızın planlamaları tamamlandı. Pandemi sonrası tüm enerjimizle milletimize hizmet etmek, maddi ve manevi kalkınmayı temin etmek üzere çalışmaya hazırız." dedi.