SİYASİ PARTİLERLE BAYRAMLAŞMA

SİYASİ PARTİLERLE BAYRAMLAŞMA

 

 

Heyetlerimiz, siyasi partiler ile hem yüz yüze hem de video konferans yoluyla bayramlaştı. 

 

Mübarek Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramın 2. Günü düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı kapsamında heyetlerimiz,  AK Parti, MHP, Anavatan Partisi, Vatan Partisi ve DSP ile video konferans yöntemiyle yaptığı bayramlaşmadan sonra Deva Partisi,  Büyük Birlik Partisi, Gelecek Partisi, İYİ Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Demokrat Parti, Hür Dava Partisi, Genç Parti, Türkiye Değişim Partisi, Milli Yol Partisi, Memleket Partisi ve Anavatan Partisi ile yüz yüze ziyaret gerçekleştirerek bayramlaştı.

 

Genel Başkan Yardımcımız Dr. M. Fatih Öztek, MKYK Üyemiz Yahya Coşkunsu, Genel Merkez Kadın ve Gençlik Kolları, Ekonomi ve Sosyal İşler Başkanları Aynur Yangaz, İrfan İnceoğlu’ndan oluşan heyet Genel Merkezimizde AK Parti, MHP, Anavatan Partisi, Vatan Partisi ve DSP ile video konferans yoluyla bayramlaştı.

 

Genel Başkan Yardımcımız Suat Pamukçu, MKYK Üyemiz M. Fatih Müjdeci, Genel Merkez Gençlik Kolları Siyasi İşler Başkanı Recep Erol’den oluşan heyet, Gelecek Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, DEVA Partisi, Demokrat Parti, Genç Parti, Hür Dava Partisi’ne bayram ziyaretinde bulundu.

 

Genel Başkan Yardımcımız Doğan Bekin, MKYK Üyemiz M. Fatih Uğurlu, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Melih Güner’den oluşan heyet ise İYİ Parti, BBP, Milli Yol Partisi, BTP, TDP ve Memleket Partisi’ne bayram ziyaretinde bulundular.

Yayın Tarihi: 4 Mayıs 2022 | Yayın Saati: 15:25:05