İYİ Parti'siyle, HDP'siyle, CHP'siyle bunların hepsi LGBT’cidir!

İYİ Parti'siyle, HDP'siyle, CHP'siyle bunların hepsi LGBT’cidir!


Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, " Bunların hepsi LGBT’ci… İYİ Parti'siyle, HDP'siyle ve CHP'siyle; hepsi de toplumun temeli ailenin yapısına, ahlakın ve maneviyatın yeni nesillerin temeline dinamit koymak olan dış güçlerin operasyonu LGBT akımlarına destek oluyor." dedi.

 

 

7’li masanın karşısında durmamız gerektiğini gördük!

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Hünkar Mahfili Elazığ’da, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitinginde vatandaşlara seslendi.  

 

Genel Başkanımız, "Karşımızdaki 7'li masanın söylemleri, seçim bildirgeleri ve sözcülerinin, milletvekili adaylarının, genel başkanlarının ve cumhurbaşkanı adaylarının açıklamalarına bakınca devletimizin, milletimizin selameti için ülkemizin birlik ve bütünlüğü için ahlak ve maneviyatın korunması için, yeni nesillerin ve aile yapımızın korunması için 7'li masanın karşısında durmamız gerektiğini açık bir şekilde gördük. Cumhurbaşkanı adaylarının açıklamaları ortada. 7'li masanın Cumhurbaşkanı adayı ‘LGBT Türk ailesine zarar vermez’ diyor. Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı ise, 'eşcinsel evlilikler gayet normaldir, ama toplum henüz buna hazır değil' diyor. Bu adam 7'li masanın cumhurbaşkanı yardımcısı adayıdır. Toplum hazır hale gelse, eğer toplumu hazır hale getirebilsek elbette ki olabilir elbette ki biz bunların nikahını kıyarız manasında bir söz kullanıyor. " ifadeleri kullandı.

 

 

Bunların hepsi LGBT’cidir!

7'li masaya Elazığlıların geçit vermeyeceğinin altını çizen Genel Başkanımız Erbakan, "Bunların hepsi LGBT'ci. Cumhurbaşkanımızın da zaman zaman ifade ettiği gibi CHP, LGBT'cidir. İşte Cumhurbaşkanı adaylarının ifadeleri ortadadır… Bursa Nilüfer CHP'li belediye bünyesinde özel LGBT merkezi açıyor. İYİ Parti'nin Genel Başkan Yardımcısı 2 sene evvel Amerika'da LGBT yürüyüşüne katılıyor. Burada ‘LGBT'li arkadaşlarla muhteşem bir gün yaşıyoruz’ diye açıklama yapıyor. Bu LGBT'cilere Elazığlılar oy verir mi? Elbette ki vermezler. Bu HDP'de LGBT’cidir. İstanbul'da LGBT'ye karşı bir miting yapıldı daha üzerinden 1 saat geçmeden HDP Genel Merkezi'nden açıklama yapılıyor; 'LGBT'ye karşı çıkmak nefret ve insanlık suçudur. Kimse LGBT'ye karşı çıkamaz' diyor. İşte HDP dediğin budur. İYİ Parti'siyle, HDP'siyle ve CHP'siyle toplumun temeline, ailenin yapısına, ahlakın ve maneviyatın yeni nesillerin temeline dinamit koymak olan dış güçlerin operasyonu LGBT akımlarına destek oluyor.”

 

 

7’li masayı destekleyenlere baktık kararımızı verdik

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, “7'li masanın destekçilerine Cumhur İttifakı'na girmeden önce bir baktık. Kimler destekliyor bunları. Bunları PKK, Fetullah Gülen, LGBT lobileri, PYD-YPG yöneticileri, dış güçlerin en önemli yayın organlarından olan The Economist kapak sayfası yaparak Erdoğan'ın mutlaka devrilmesi, 7'li masanın iktidar olması gerekiyor, diyor. Eğer bunlar şimdi 7'li masayı destekliyorsa bizim bu 7'li masa karşısında durmamız lazım" ifadelerini kullandı.

 

Elazığ mitingi sonrası Malatya'da sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya gelen Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, "Bu mutabakat metnimiz prensipler ve ilkeler üzerine oluşturulmuş bir metindir. Biz bir yanlışa ortak olmak için değil, yanlışları en birliğiyle düzeltelim, eksikleri el birliği ile hep birlikte tamamlayalım diye bu ittifakın içerisinde yer aldık" dedi.

 

 

Türk siyasetinin anahtar partisi haline geldik

Malatya'da ilk olarak Battalgazi ilçesindeki esnafları ziyaret eden Genel Başkanımız, daha sonra kentteki sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi. Burada konuşan Genel Başkanımız Erbakan, 14 Mayıs seçimleri öncesinde Türkiye siyasetinin anahtar partisi durumuna geldiğimizi söyledi. Partimizin seçimlerin sonucuna etki edecek bir siyasi aktör haline geldiğini belirten Genel Başkanımız, "Böyle bir noktada Yeniden Refah Partimiz kararını Cumhur İttifakı'ndan yana kullandı. Ülkemizin, milletimizin, devletimizin selameti açısından, yeni nesillerimizin, evlatlarımızın, çocuklarımızın selameti açısından Türkiye'de '7'li masanın' iktidar olmaması gerektiğini düşünerek, buna mani olmak bakımından 7'li masanın iktidar olmamasına vesile olması için böyle bir kararı almış olduk" dedi.

 

 

İttifakta yer aldığımız için baraj problemimiz yok

İttifakta yer almamız nedeniyle yüzde 7'lik seçim barajına dahil olmayacağımızı da belirten Genel Başkanımız Erbakan, bu nedenle 14 Mayıs'ta Yeniden Refah Partisi'ni Meclise taşıyacağımızı ifade etti. Milli Görüş misyonunu çok daha etkili ve güçlü bir şekilde sürdüreceğimizin altını çizen Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, "Bundan dolayı 21 senelik bir aradan dolayı milletimizin de, ülkemizin de Milli Görüş'ün sesine soluğuna Meclis çatısı altında gerçekten ihtiyacı var. İnşallah bunu gerçekleştirmek Yeniden Refah Partimize nasip olacaktır, buna gönülden inanıyoruz" ifadelerine yer verdi.

 

 

Ülkenin dört bir yanında Yeniden Refah Partisi’ne büyük teveccüh var

Partimize ülkenin dört bir yanından büyük bir teveccüh olduğunu aktaran Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

"Gerçekten de ülkemizin dört bir yanından milletimizin büyük bir teveccühü, adaylarımıza büyük bir desteği var ve pek çok bölgeden inşallah Yeniden Refah Partimiz milletvekillerini seçtirecek Mecliste güçlü bir grupla Milli Görüş'ü hakkıyla temsil etmek ve ülkemin maddi ve manevi sıkıntılarını çözmeye vesile olacaktır. Biz Yeniden Refah Partisi olarak Meclis dışında dahi çok büyük hayırlara vesile olduk. EYT mağduriyetlerinin kısmen de olsa giderilmesi noktasında, İstanbul Sözleşmesi'nden çıkılması noktasında, Ayasofya Camii'nin yeniden cami olarak ibadete açılması noktasında, LGBT sapkınlığına karşı uyanık olunması, farkındalık oluşması noktasında, pandemi sürecinde ne olduğu belli olmayan aşılardan milletimizin, yeni nesillerimizin korunması noktasında Yeniden Refah Partimiz gerçekten de hayırlara vesile oldu. Mecliste güçlü bir grupla temsil edildiğimiz zaman çok daha büyük hayırlara vesile olacak. Milletimizin zararına olacak çok sayıda şerre de engel olacağımızı biliyoruz ve bundan dolayı da büyük bir heyecan duyuyoruz. Bu mutabakat metnimiz prensipler ve ilkeler üzerine oluşturulmuş bir metindir. Yeniden Refah Partisi'nin hayrına olsun diye değil milletimizin, ezilenlerin ve hatta İslam Aleminin hayrına olması muhtemel maddeler içermektedir. Dolayısıyla biz bir yanlışa ortak olmak için değil, yanlışları el birliğiyle düzeltelim, eksikleri el birliği ile hep birlikte tamamlayalım diye bu ittifakın içerisinde yer aldık. İnşallah eksikleri tamamlama, yanlışları düzeltme adına bir mutabakat metnimiz var. Yeniden Refah Partisi olarak 5 seneden beri hemen hemen ifade ettiğiniz bütün söylemlerimizi ana meseleler noktasında bu mutabakat metninin içerisine koymuş olduk. İnşallah Mecliste güçlü bir grupla temsil edilerek, bu maddelerin uygulanmasının da takipçisi olacağız."

 

Yayın Tarihi: 6 Mayıs 2023 | Yayın Saati: 23:54:46