İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları

Bombalar altında ölmeyen Gazzeli çocuklarımız açlıktan ölüyor.

 

Bu çocukların ahı hepimizi helak edecek. Ve İsrail durmuyor. Durmayacak ta Siyonist İsrail Neden Dursun Ki?

 

Siyonizm bu günlerde İslam dünyasına bakıp bir yandan da kahvesini yudumlayarak muhtemelen şöyle diyordur:

 

Neden durayım ki, ben tam 5 aydır Müslümanların çocuklarını katlediyorum ama onların limanlarından kalkan gemiler beni beslemeye devam ediyor. Ben tam 5 aydır Müslümanların kadınlarını katlediyorum ama onların siyasetçileri halen benimle siyasi ve diplomatik ilişkilerini sürdürmeye devam ediyor. Ben onların topraklarını işgal ediyorum ama onlar benimle ateşkes sağlayıp, her şeyi unutup normalleşmek için can atıyor.

 

Neden durayım ki, tam 57 İslam ülkesi olmasına rağmen bu ülkeler bırakın benim saldırılarımı durdurmayı, bırakın ticari ilişkileri kesmeyi, sınır kapılarını açıp kendi kardeşlerine gıda ve en temel insani ihtiyaçları bile ulaştırmaktan acizler. Hatta bunları dile getirenleri, benimle ticari ve siyasi ilişkilerin kesilmesini talep edenleri bile anında linç edebiliyorlar.

 

Neden durayım ki, ben zulmümü bombalarla, füzelerle ve silahlarla yaparken onlar benim zulmümü sözleriyle, edebiyatlarıyla, kınamalarıyla ve basın açıklamalarıyla durdurmaya çalışıyorlar.

 

Neden durayım ki, Ben Irak’ı işgal ettim, tam iki milyon Müslümanı katlettim. İki yüz bin Müslüman kadının iffetini kirlettim. Müslüman çocukları Bağdat sokaklarında köpeklere parçalattım. Tüm bunları canlı yayınlarda izleyen İslam ülkeleri ve onların yöneticileri sadece kınadılar ve uluslararası kamuoyunu harekete geçmeye davet ettiler. Sonra da her şeyi unutup yollarına devam ettiler.

 

Neden durayım ki, Libya’yı mahvettim, Mısır’da darbe yapıp Rabia meydanında katliam yaptım, Muhammed Mursi’yi zindanlarda şehid ettim, Suriye’yi paramparça ettim, İslam ülkelerini ekonomik krizler ve darbelerle karıştırdım. Tüm bunları çok iyi bilen İslam ülkeleri ve onların yöneticileri hiçbir şey olmamış gibi benimle tüm münasebetlerine devam ettiler.

 

Neden durayım ki, İslam coğrafyasındaki terör örgütlerini ben ürettim, onlara ben silah verdim, onları etkim altındaki Avrupa ülkelerinde ben korudum. Bu terör örgütlerine emir verip her gün Müslümanların askerlerini ve polislerini şehit ettim. Tüm bunlara rağmen Müslüman ülkeler kendi topraklarında bana askeri üsler verdiler. Benim uçaklarımın bu üslerden kalkıp İslam ülkelerini bombalamalarına müsaade ettiler.

 

Neden durayım ki, katliama başladığım ilk andan itibaren tüm emperyalist ülkeler benim yanımda saf tuttular, ABD ve İngiltere liderleri beni ziyaret edip alnımdan öptüler. Uçak gemilerini ve askerlerini benim için göndererek fiili destek verdiler. Ancak İslam ülkeleri ve onların yöneticileri her iki tarafı da sükûnete, aklı selime ve ateşkese davet etmekten başka bir şey yapmadılar.

 

Neden durayım ki, Netanyahu eline Tevrat’ı alıp biz bu kitabın bize vaad ettiği toprakları “Arz-ı Mevud’u” alana kadar ve “Yeşaya” kehanetini görene kadar durmayacağız diyerek açık açık İslam ülkelerini ve onların toprak bütünlüğünü tehdit etti. Ancak İslam ülkeleri ve onların yöneticileri çıkıp da dur bakalım senin “Arz-ı Mev’ud” dediğin bizim ülkemizin sınırlarını da ihlal ediyor diyemediler.

 

Neden durayım ki, 1897 de İsviçre Basel Siyonist Kongresinde aldığımız dört kararın üçünü de tek tek uyguladık. Sultan Abdülhamit tahttan indirilecek dedik ve indirdik. Osmanlı yıkılacak dedik ve yıktık. Filistin’de İsrail devleti kurulacak dedik ve 1948 de kurduk. En son kararımız ise Arz-ı Mev’ud’a ulaşarak Büyük İsrail devletini kurmak olacak. Bunun için de BOP projesini geliştirerek 22 İslam ülkesinin sınırlarını değiştireceğimizi söyledik. Bu konuda Irak ve Suriye de başarılı olduk.

 

Şimdi ise sıra diğer İslam ülkelerindedir. Çünkü onlar, komşuları ve kardeşleri olan İslam ülkelerinin nasıl tek tek işgal ediğine şahitlik ettiler. Gazze’de yapılan tarihin bu en büyük katliamını canlı yayınlarda izlediler. Sıranın kendilerine geleceğini bilmelerine rağmen fiili olarak hareket geçmediler. Bunca şeye rağmen bir araya gelip kendi askeri, siyasi, ekonomik ve teknolojik birlikteliklerini oluşturup hazırlık yapmadılar. Benim laftan değil güçten anladığımı bir türlü idrak edemediler. Beni durduracak bir güç oluşturmadılar.

 

Şimdi size soruyorum? Siz söyleyin! İsrail neden dursun ki? Neden bu katliamlarına son versin ki? Neden “Arz-ı Mev’ud” hedeflerinden vaz geçsin ki?  Bu hayatta çok şeye şahit olduk.

Şimdi de Müslümanlar olarak kendi utancımıza şahitlik ediyoruz. Okullarının önünde beklemesi gerekirken, kefene sarılmış çocuklarının cansız bedeni başında bekleyen Gazzeli anneler.

 

İnsanlık! tarih boyunca hiç bu kadar kör ve sağır oldu mu?

 

Müslümanlar! tarih boyunca hiç böyle büyük bir zillete düştü mü?

 

Bu Zillet nasıl İzzete dönüşecek?     Ya Rahman!

Ya Rahim!

Ya Allah!

Gazze'ye imdat eyle!

Bizim acizliğimizin acısını çektirme kardeşlerimize.

AMİN….

Yayın Tarihi: 29 Şubat 2024 | Yayın Saati: 15:18:44