GÜNEY BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ

Yeniden Refah Partisi olarak, 6 Haziran Pazar günü Afyon Güney Beldesi’nde ilk seçim tecrübemizi yaşadık.

 

Tamamen sıfırdan başlayarak, pandemi tedbirleri nedeniyle de sadece iki haftalık bir çalışmayla, adayımız Güney’de ikamet etmediği için adayımızın dahi kendisine oy veremediği bir ortamda, Güney beldesinde Milli Görüş tarihindeki en yüksek oyu aldık.

 

Çok küçük bir yerleşim yerinde yapılan bu seçimin bizim açımızdan dezavantaj olan tüm hususiyetlerine rağmen, manevi sorumluluk bilinciyle seçime katıldık. 

 

Gerek projelerimiz ve söylemlerimiz, gerekse de seçim kampanyamız, teşkilatlarımızın gayreti ve Güney’de yaptığımız mitingimizle en canlı, en dinamik, en sıkı şekilde kenetlenmiş bir teşkilat olduğumuzu ortaya koyduk.

Türkiye’nin en uzak köşelerinden gönüllü bir şekilde koşup gelerek seçim çalışmalarına katılan dava erlerimizle, diğer partilerde eşi görülmeyecek bir çalışmaya imza attık.

 

Güney seçimi teşkilatlarımız açısından önemli bir tatbikat imkanı oldu. Aynı zamanda Milli Görüş seçeneğini seçmene sunarak, önemli bir vebalden kurtulmuş olduk.

 

Bu vesileyle Belediye Başkan adayımız Ayten Karakaya Hanımefendi başta olmak üzere, Afyon İl Teşkilatımıza, Genel Başkan Yardımcılarımıza, Genel Merkez Hanım Kolları Teşkilatımıza ve hanımıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla, partimize oy vermiş olsun ya da olmasın tüm Güney halkına teşekkür ediyoruz.

 

Dr. Fatih Erbakan

Genel Başkan

Yayın Tarihi: 10 Haziran 2021 | Yayın Saati: 14:06:32