GÜÇLÜ LİDER GÜÇLÜ KADRO - İKTİDARA YÜRÜYÜŞ TOPLANTISI 4 - SANDIK SORUMLULARI TOPLANTISI

İKTİDARA YÜRÜYÜŞ TOPLANTISI 4

 

Güçlü Lider Güçlü Kadro - İktidara Yürüyüş Toplantısı 4 - Sandık Sorumluları Toplantısı 81 il ve 922 ilçeden gelen sandık sorumlularımızın katılımıyla Genel Başkanınımız Dr. Fatih Erbakan'ın başkanlığında gerçekleştirildi.

 

SANDIKLARDA VAROLACAĞIZ

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, yurdun dört bir yanında heyecan ve coşkuyla toplantıya katılarak salonu dolduran sandık sorumlularımıza teşekkür ederek 'Sandıklarda varolacağız, her bir seçmeni tanıyacağız, hayatına dokunacağız ve milletimizin yüzünü ancak Millî Görüş'ün Yeniden Refah Partisi'nin güldürebileceğini anlatacağız. Allah'ın yardımı ve milletimizin teveccühü ile yapılacak ilk seçimde millitimizi yeniden Millî Görüş'ün 'Önce Millet' diyen, adil paylaşım ve istihdam diyen anlaşyışıyla tekrar buluşturacağız' dedi.

Genel Başkan Yardımcılarımız Cemil Çolak ve Mehmet Aşıla'nın da birer sunum gerçekleştirdiği programda ayrıca Sandık Sorumluları Eğitimi'ni Ferhat Uysal, Sandık Otomasyon Eğitimi'ni Erhan Erdoğan, uygulamalı otomasyon girişini Samet Şişman gerçekleştirdi.

 

 

Yayın Tarihi: 22 Eylül 2021 | Yayın Saati: 13:15:41