Genel Başkanımız Erbakan oyunu kullandı: Milletimiz 14 Mayıs’tan daha güçlü bir mesaj verecek!

Genel Başkanımız Erbakan oyunu kullandı: Milletimiz 14 Mayıs’tan daha güçlü bir mesaj verecek!

 

Genel Başkanımız ve İstanbul Milletvekilimiz Dr. Fatih Erbakan, Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci turu için oyunu Ankara'da kullandı.

 

Genel Başkanımız Erbakan, "Milletimiz inşallah bugün yürütme noktasında 14 Mayıs'ta verdiği mesajı daha da güçlü bir şekilde, bir kez daha vereceğine inanıyoruz" dedi.

 

Ankara Balgat'taki Dr. Binnaz Ege Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi'nde eşi Beyza Erbakan ile oyunu kullanan Genel Başkanımız, basın mensuplarına açıklamada bulundu.

 

 

‘Milletimizin 14 Mayıs’tan daha güçlü bir mesaj vereceğine inanıyoruz’

Cumhurbaşkanlığı Seçimi ikinci turunun hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, milletimizin 14 Mayıs'ta verdiği mesajdan daha da güçlü şekilde bir mesaj vereceğini belirterek, "Yarından itibaren yeni kurulacak hükümette 'Yeniden Büyük Türkiye' yolunda önemli adımlar atmasını ülkemize, milletimize hayırlı, faydalı hizmetleri gerçekleştirmesini diliyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

Seçim suhuletle tamamlanacaktır

Seçim sonuçlarını Ankara'da takip edeceğini aktaran Genel Başkanımız, sandık güvenliğine ilişkin soruya ise "Türkiye'de bu noktada büyük mesafe kat edildi. Türkiye demokrasisi güzel sınavlar veriyor. 14 Mayıs'ta da bu noktada güzel bir sınav verdi. Bugün de herhangi bir sorun olmadan suhuletle gayet güzel şekilde seçimin tamamlanacağını düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

 

 

İnşallah sandıktan hayırlı sonuçlar çıkacak

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, seçime katılıma dair, "Daha ziyade akşam saatlerinde belli olur. Örneğin Avrupa ve yurt dışında katılım daha da arttı. Türkiye'de de seçmenlerin katılımının düşük olacağını zannetmiyorum. Yüksek bir katılımla vatandaşlık görevi yerine getirilecek ve inşallah hayırlı sonuçlar çıkacak" değerlendirmesinde bulundu.

Yayın Tarihi: 28 Mayıs 2023 | Yayın Saati: 16:30:48