GENEL BAŞKANIMIZ DR. FATİH ERBAKAN TAHTAKALE ESNAFI VE MİLLETİMİZLE BULUŞTU

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Tahtakale ve tarihi mısır çarşısında esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Genel Başkanımıza Genel Başkan Yardımcılarımız Zafer Emanetoğlu, Mehmet Aşıla, Erkan İlyas Helvacı, İstanbul İl Başkanımız Hüseyin Terzi, MKYK üyemiz Şükrü Yılmaz ve çok sayıda teşkilat mensubumuz eşlik etti.

Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği ziyarette Genel Başkanımız, esnafın sorunlarını dinledi ve çözüm için Millî Görüş iktidarını adres gösterdi.   Çarşı esnafı da Genel Başkanımızı karşılarında görmekten ve bir parti liderinin kendilerini ziyaret edip sorunlarını dinlemesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.Refahsız Zam Ekonomisine Dur Demeye Geliyoruz!

Heyetimiz ile birlikte ticaretin kalbi İstanbul Tahtakale’de esnaf ziyareti gerçekleştirdik. Seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanlarında olduğumuz esnafımız; borçlu, kederli ve ümitsiz! Esnafımız da vatandaşımız da çok zor günlerden geçiyor. Refahsız zam ekonomisine dur demeye geliyoruz. 54. Hükümet dönemindeki bolluk ve bereketi yaşatmaya, mevcut iktidardaki aksaklıkları gidermeye geliyoruz" 

Yayın Tarihi: 12 Şubat 2021 | Yayın Saati: 09:01:27