GENEL BAŞKANIMIZ DR. FATİH ERBAKAN PALANDÖKEN İLÇE KONGRESİ’NDEN MÜJDELEDİ

YENİDEN REFAH GELECEK, İNSANLIK GÜLECEK

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan Palandöken İlçe Kongre’mize katıldı. Şehre girişinde kalabalık bir araç konvoyu ile karşılanan Genel Başkanımız yol üzerinde sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların ilgisine kayıtsız kalmadı. Kısa bir mola vererek vatandaşlarla sohbet edip fotoğraf çektiren Genel Başkanımız daha sonra kongre öncesi Palandöken İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alarak sohbet etti.

Coşkulu ve kalabalık Milli Görüşçülerle Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ne ulaşan Genel Başkanımızı bu defa da coşkulu gençler ‘Başkan Erbakan’ sloganları ile karşıladı.

Genel Başkanımıza, Genel Başkan Yardımcılarımız Cemil Çolak, Erkan İlyas Helvacı, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Enes Mehmet Polat ve İstanbul İl Başkanımız Hüseyin Terzi’nin yanısıra çevre il ve ilçelerden birçok il ve ilçe başkanımızın iştirak ettiği Palandöken İlçe Kongre’miz heyecanlı bir atmosferde gerçekleştirildi.

Selamlama konuşmalarının ardından kürsüye gelen Genel Başkanımız konuşmasına, Yeniden Refah Partimize ve kendisine şehre gelişinden itibaren yoğun ilgi gösteren Erzurumlulara teşekkür ederek başladı. Ülkemizin ve milletimizin içinde bulunduğu ekonomik, sosyal ve siyasal durumu, içi ve dış gelişmeleri rakamlarla ortaya koyan Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan konuşmasını milletimizin hasretle beklediği müjdelerle bitirdi.

“Biz Milli Görüş’üz. Biz Yeniden Refah’ız. 51 yıllık Milli Görüş’ün yaptıkları meydanda. Biz ne diyoruz. Yaptık, yine yaparız. Hep birlikte tüm teşkilatlarımızla gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, soğuk sıcak demeden, iman varsa imkân da vardır diyerek bütün gücümüzle çalışacağız, kapı kapı dolaşacağız milletimize kaynak paketlerimizi, çözüm önerilerimizi anlatacağız. Desteklediğimiz doğru adımlarla birlikte gördüğümüz yanlışları ifade ederken yanlışların yerine doğrularını da anlatacağız. Göreve gelir gelmez işçiye, köylüye, memura %50 zam yapacağız. Devlet olarak sadece 1 yılda faize ödenen 30 milyar doları kurtarıp EYT’nin haklı taleplerini işin başında çözeceğiz. Herkesin Refah’ını temin edecek, paylaşımda adaleti sağlayacak, eğitimde bilimsel kalitesi yüksek, ahlaki ve manevi kalitesi yüksek bir neslin yetişmesi için gerekli tüm tedbirleri alacağız. Yaşanabilir Türkiye’yi, Yeniden Büyük Türkiye’yi, Yeni ve Adil Bir Dünya’yı kuracağız. Yeniden Refah Gelecek, insanlık gülecek inşallah.”

Kongrenin ardından ise seçim zamanı değil geçim zamanı da milletimizle birlikte olmak üzere esnafımızla buluştu.

 

Yayın Tarihi: 11 Ekim 2020 | Yayın Saati: 17:38:03