Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan oyunu kullandı

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan oyunu kullandı

 

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ve eşi Beyza Erbakan, Cumhurbaşkanlığı ve 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu Ankara’nın Çankaya İlçesi’nde kullandı. 

 

 

Seçimlerin huzur ve barış içinde geçmesinden mutluyuz

Oy kullanmak için Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi’ne giden Genel Başkanımız, bir süre sıra bekledikten sonra oyunu 4446 numaralı sandıkta kullandı.

 

Oyunu kullandıktan sonra çıkışta gazetecilere açıklamalarda bulunan Genel Başkanımız Erbakan, seçimlerin hayırlı olmasını dileyerek, "En önemli vatandaşlık görevlerimizden biri olan oy kullanma işlemini eşimle birlikte gerçekleştirdik. Bu seçimlerin ülkemize, milletimize ve devletimize hayırlı olmasını Allah'tan niyaz ediyorum. Seçimlerin Türkiye genelinde huzur ve barış içerisinde gerçekleştirmesinden mutluluk duyuyoruz. Bu seçimlerin benim için önemi bir başka. İlk defa bir parti genel başkanı olarak seçim geçirmiş oluyorum. Daha önce yıllar boyunca rahmetli Erbakan hocam ve annemle birlikte oy kullanmak için sandık başına geliyorduk. Ama bu sefer kendimiz bir parti başkanı olarak oy kullandık. Önemli olan yeni kurulacak olan hükümetin ve meclisin verimli bir çalışma içerisinde olmasıdır" ifadelerini kullandı.

 

 

Bizim için hayırlı sonuç çıkacağına inanıyoruz

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, basın mensuplarının seçim sürecinin nasıl geçtiğine dair sorusuna, "Bizim içinde bulunduğumuz ittifak ve kendi partimiz açısından süreç gayet olumluydu. Aday olduğum İstanbul 2. Bölge için de aynısı geçerlidir. Bizim için hayırlı bir sonuç çıkacağına inanıyoruz" şeklinde konuştu.

Yayın Tarihi: 14 Mayıs 2023 | Yayın Saati: 16:40:34