GENEL BAŞKANIMIZ DR. FATİH ERBAKAN, MİLLETİMİZLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

AİLE NASIL TOPLUMUN ÇEKİRDEĞİNİ OLUŞTURUYORSA MAHALLE TEMSİLCİLİKLERİ DE AYNI ŞEKİLDE TEŞKİLATLARIN ÇEKİRDEĞİNİ OLUŞTURUR.

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ve teşkilatlarımız ülkemizin dört bir yanında milletimizle buluşuyor. Birçok il teşkilatımız ilçe teşkilatlanmalarıyla birlikte gerek illerinde gerekse ilçelerinde Mahalle Teşkilatlarımızı kurarak Mahalle Temsilciliklerimizin açılışlarını yapmaya devam ediyor.

Milli Görüş, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın oluşturduğu dünyaya örnek teşkilat yapısıyla millete hizmet etmek için sadece il ve ilçelerde değil tüm belde, köy ve mahallelerde de teşkilatlarını kurarak, sandık baş müşahitlerini ve müşahitlerini tespit ederek çalışan bir teşkilatçılık sistemine sahiptir. Her dönem özellikle hâkim medyada uygulanan karartma, ambargo ve karalama kampanyalarına milletimizle bire bir irtibatı sebebiyle milletimizle birlik olup cevap verir. Genel Başkanımızın katıldığı Ankara, Yenimahalle Yakacık Mahalle Temsilciliği açılışımız da yeni döneminde aynı ruh ve heyecanla milletimizle birlikte gerçekleştirileceğini müjdeliyor.

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan başkentimiz Ankara’da Yenimahalle ilçesinde teşkilatımız ve milletimizle Yakacık Mahalle Temsilciliğimizin açılışı vesilesiyle buluştu. Genç yaşlı, kadın erkek mahalle sakinlerinin heyecanla karşıladığı Genel Başkanımız mahalle sakinlerini selamlayarak temsilciliğimizin açılışının yapılacağı noktaya ulaştı.

Ankara İl Başkanımız Av. Tevfik Öztürk’ün yanı sıra il ve ilçe başkanlarımızın da katıldığı açılışta yaptığı konuşmada Genel Başkanımız, mahalle temsilciliklerinin önemine dikkat çekerek; aile nasıl toplumun çekirdeğini oluşturuyorsa mahalle temsilciliklerinin de aynı şekilde teşkilatların çekirdeğini oluşturduğunu ifade etti. Ankara’da en kısa sürede her ilçenin mahalle temsilciliklerini açmak için hazırlık yaptığını sözlerine ekleyen Genel Başkanımız, Yakacık Mahallesi Temsilciliği’nin bu anlamda ilk olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyleyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

Yayın Tarihi: 9 Ekim 2020 | Yayın Saati: 23:24:28