Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Ankara’da evlere yerleştirilen depremzedeleri ziyaret etti

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Ankara’da evlere yerleştirilen depremzedeleri ziyaret etti


Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Kahramanmaraş merkezli büyük depremde evlerini ve yakınlarını kaybeden depremzedeleri Ankara’da yerleştirildikleri evlerde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Ankara’nın Keçiören ilçesinde hayırseverler tarafından sağlanan konutlara yerleştirilen depremzedeleri ziyaret etti.

 

 

Ailelerin ihtiyaç ve taleplerini dinledi

Malatya, Hatay ve Kahramanmaraş’taki büyük depremden etkilenen Karataş, Karacabay, Nurdalman ve Koç ailelerini ziyaret eden Genel Başkanımız, beraberinde depremzede çocuklara oyuncak ve ailelere erzak yardımları götürdü.

 

Kahramanmaraş merkezli büyük depremde yakınlarını ve evlerini kaybeden ailelere, parti olarak her türlü yardımı yapacağımızı söyleyen Genel Başkanımız Erbakan, ailelerin ihtiyaç ve taleplerini dinledi, acılarını paylaştı.

 

 

‘Teşkilatlarımız depremzedelerin emrinde’

Ziyaretlerde parti olarak yaraların sarılması için 7/24 seferber olduğumuzu ve deprem bölgesindeki çalışmalarını anlatan Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, şu ana kadar 43 depremzede ailenin Ankara’nın farklı ilçelerine yerleştirildiğini ve teşkilatlarının bu ailelerin her türlü ihtiyacı için seferber edildiğini belirtti.

 

Depremzede çocuklarla da bir süre sohbet eden Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’a ziyaretlerde, Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Selçuk Geyveli ve teşkilat mensuplarımız eşlik etti.

Yayın Tarihi: 14 Şubat 2023 | Yayın Saati: 14:53:01