Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ın Kurban Bayramı mesajı.

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’dan Kurban Bayramı mesajı

 

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 

Genel Başkanımız Erbakan mesajında, “Bir Kurban Bayramı'na daha erişmeyi nasip eden Rabbimize sonsuz hamd-ü senalar ediyorum. Mübarek Kurban Bayramı’nın ‘Yeni ve Âdil Bir Dünya’ hedefine ulaşmamıza vesile olmasını Cenab-ı Hakk'tan diliyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

‘Depremde kaybettiğimiz canlarımızı rahmetle yad ediyorum’

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan yazılı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

 

“Bu Kurban Bayramı'nda, 6 Şubat depremlerinde kaybettiğimiz canlarımızı rahmet ve özlemle yâd ediyor, kederli yakınlarına sabrı cemil diliyorum. Devletimiz, depremin yaralarını sarmak, depremzedelerimizi en kısa sürede yeni sıcak yuvalarına kavuşturmak için canla başla çalışıyor.

 

Biz de Yeniden Refah Partisi olarak bütün çalışmaları bölgedeki teşkilâtlarımız vasıtası ile yakından izliyor, eksikleri tespit edip yetkililere iletiyoruz. Rabbim milletimize bir daha böyle acılar yaşatmasın.

 

 

‘Bundan sonra yapılması gereken milletimizi refaha ulaştıracak adımların atılmasıdır’

Büyük bir olgunlukla gerçekleştirdiğimiz seçimlerde aziz milletimiz, Cumhur İttifakı'nın adayı Sayın Cumhurbaşkanımıza "göreve devam" demiş, Yeniden Refah Partisi'ne de Meclis'te temsil imkânını vermiştir.

 

Bundan sonra yapılması gereken, milletimizi refaha ulaştıracak adımların atılması olacaktır.

 

Yeniden Refah Partimiz hazırladığı projelerle, Meclis’teki 5 milletvekiliyle milletimizi refah ulaştırma yolunda atılacak adımların destekçisi olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, birliğimizin, beraberliğimizin,  kardeşliğimizin simgesi Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyor,  yollardaki  kardeşlerimizin kazadan belâdan uzak olmalarını, sevdikleriyle huzurlu bir bayram geçirmelerini diliyorum.

 

Hac ibadeti için kutsal topraklarda bulunan tüm kardeşlerimizin de ibadetlerinin makbul olmasını, dualarında bizlere de yer vermelerini temenni ediyorum.

Yayın Tarihi: 28 Haziran 2023 | Yayın Saati: 14:54:17