BÜYÜK ZAFERİN İŞARET FİŞEĞİ PAZAR GÜNÜ DODURGA’DAN ATILACAK

BÜYÜK ZAFERİN İŞARET FİŞEĞİ PAZAR GÜNÜ DODURGA’DAN ATILACAK

 

 

 

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, “Millî Görüş’ün gelecek sene yapılacak seçimlerdeki büyük zaferinin, büyük şahlanışının işaret fişeği pazar günü Dodurga seçimlerinde atılacak inşallah.” dedi.

 

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, 8 yılın ardından yeniden belde statüsü kazanan ve 3 Temmuz'da belediye başkanlığı seçimi yapılacak Çankırı’nın Dodurga Beldesi’ni ziyaret etti.

 

 

50 senelik Millî Görüş tarihi efsane hizmetlerle doludur

Belde meydanında düzenlenen mitingde vatandaşlara seslenen ve partimizin belediye başkan adayı olan Hakan Kuşçu’ya destek isteyen Genel Başkanımız, şunları söyledi:

 

“50 senelik Millî Görüş tarihi efsane hizmetlerle, altın harflerle yazılmış referanslarla doludur. Millî Selamet Partisi’nin iktidar olduğu dönemler Kıbrıs Zaferi, 600 imam hatip okulu, 5 bin Kuran Kursu’nun açılması, arkasından 1976-77’de Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük sanayileşme ve kalkınma hamlesi olan ağır sanayi hamlesi. Türkiye’nin doğusundan batısına 200’den fazla sanayi tesisinin temelinin atılması, bütün engellemelere rağmen 70’ten fazlasının hizmete sokulması. Arkasından 54’üncü hükümet dönemi.  İşçiye, memura, emekliye yüzde 100, yüzde 200, yüzde 320’ye varan maaş zamları bir dünya şampiyonluğu olarak tarihe geçmiştir. Bu kadar kısa sürede dar gelirlinin refah payının bu kadar yüksek oranda artırıldığı başka dönem olmamıştır.”  

 

 

Büyük zaferin işaret fişeği Dodurga’dan atılacak

Genel Başkanımız Erbakan, Millî Görüş belediyesi geçmişlerinin efsane hizmetlerle dolu olduğunu hatırlatarak, şöyle devam etti:

 

“Millî Görüş belediyeciliği dönemlerinde rüşvet, suistimal, adam kayırma, israf ortadan kaldırıldı ve belediyelerde denk bütçe gerçekleştirildi. Belediyelerin kasaları paralarla doldu. Bunlar Refah Partili, Millî Görüşçü belediyeler tarafından yapıldı. Yeniden bu hizmetlerle buluşmak istiyorsak, burada Dodurga’da, Yeniden Refah Partisi’nin belediye başkan adayını seçmemiz gerek. Bu efsane hizmetleri hem merkezi hükümetteki efsane hizmetleri hem de yerel yönetimlerdeki belediyecilik anlamındaki efsane hizmetleri Dodurga’mızla, Çankırı’mızla buluşturmanın zamanı gelmiştir. 3 Temmuz Pazar gününden itibaren Millî Görüş belediyeciliği inşallah Dodurga’da başlayacak. Ve Dodurga halkı Millî Görüş hizmetinin ne olduğunu görerek, yaşayacak. Belediyecilik hizmetlerini en seri şekilde yapacağız. Dodurga halkına konut yapma imkânı sağlayacağız. Konut yapma problemini ortadan kaldıracağız. Tarihi manevi mirasa sahip çıkacağız. Çalmadan, israf etmeden, yandaşları zengin etmeden bütün bu hizmetleri en seri bir şekilde Dodurgalılarla buluşturacağız.  Allah, Millî Görüş’ün gelecek sene yapılacak seçimlerdeki büyük zaferinin, büyük şahlanışının işaret fişeğini Dodurga’dan pazar günü atmayı, bizlere nasip eylesin inşallah. Millî Görüş’ün birinci kırk yılındaki efsane hizmetlerini, ikinci kırk yıldaki tekrarını pazartesi günü itibariyle Dodurga’dan başlatmayı Cenabı Allah bizlere nasip eylesin inşallah. Refah gelecek, yüzler gülecek.”

Yayın Tarihi: 2 Temmuz 2022 | Yayın Saati: 11:05:23