Bunlar PKK’nın, FETÖ’nün LGBT lobilerinin maşası olmuşlar!

Bunlar PKK’nın, FETÖ’nün LGBT lobilerinin maşası olmuşlar!

 

 

HDP'nin hülle partisi Yeşil Sol Partisi milletvekili adaylarının 7'li masanın kazanması halinde cezaevindeki arkadaşlarını çıkartma vaatlerini hatırlatan Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, "Kim bu tutsak arkadaşları? PKK'lı teröristler ve hatta terörist başı Abdullah Öcalan. 'Bunları çıkartacağız.' diyorlar. Bunlar 7'li masa değil, adeta 7'li maşa olmuşlar. Kimin maşası? HDP'nin, PKK'nın, Fetullah Gülen örgütünün ve LGBT lobilerinin maşası olmuşlar." ifadelerini kullandı.

 

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Trabzon Meydan Parkı'nda düzenlediği mitingde 14 Mayıs Seçimlerinde Cumhur İttifakı’na katılma gerekçelerine ilişkin, "Böyle bir kararı neden aldık? Çünkü karşı cephedeki bir araya gelen unsurlara baktığımız zaman, bunların zihniyetine, geçmişine, hedeflerine, söylemlerine, seçim bildirgelerine baktığımız zaman bu 7'li masa dediğimiz yapının Türkiye'de iktidar olmasına müsaade edemezdik." diye konuştu.

 

 

Millet İttifakı’na eleştiri: Borçtan faizden başka vaatleri yok!

Genel başkanımız Erbakan, muhalefete ekonomi vaatleri üzerinden sert eleştirilerde bulunarak şöyle devam etti:

 

"'Ekonomiyi nasıl çözeceksin?' denildiğinde, '300 milyar dolar dışardan borç getireceğim. Bu borçla ekonomiyi yöneteceğim.' Biz zaten borçtan kurtulmaya çalışıyoruz, sen başımıza '300 milyar dolar daha borç getireceğim.' diyorsun. Böyle ekonomi yönetimi mi olur? Masadaki parti başkanlarından birine soruyorlar, eski ekonomiden sorumlu bakan, 'Daha düşük faizle daha sık borç alacağım. Mevcut iktidarın Batı'yla arası iyi olmadığı için borç alamıyor, ben daha fazla borç alacağım, böyle yöneteceğim.' diyor. Borçtan, faizden başka bir şey bilmiyorsunuz ki."

 

 

‘Trabzonlular 7'li masaya en güzel cevabı sandıkta verecek’

Genel Başkanımız, Trabzonluların 14 Mayıs seçimlerinde muhalefete gereken cevabı vereceğine inandığını belirterek, "İnşallah 14 Mayıs'ta Trabzonlular gerekeni yapacak. Bu 7'li masaya en güzel cevabı sandıkta verecek. Cumhur İttifakı'nda yer alarak baraj problemi de olmadan Yeniden Refah Partisini, Milli Görüş'ü 21 yıl aradan sonra 14 Mayıs'ta tekrar Meclise taşıyacağız inşallah." dedi.

 

 

‘Türkiye’nin 28 Şubat’ın karanlığına dönmesine müsaade etmeyeceğiz’

Türkiye'nin yeniden 28 Şubat'ın karanlığına dönmesine izin vermeyeceğimizi belirten Genel Başkanımız Erbakan, "Milletimiz, inşallah 14 Mayıs'ta Türkiye'nin 8 başlı bir sistemin karmaşasına, kaosuna, macerasına sürüklenmesine müsaade etmeyecek. 7 cumhurbaşkanı yardımcısıyla, bir cumhurbaşkanıyla, 7 kocalı Hürmüz modeli gibi bir modelle Türkiye'nin yönetilmesine müsaade etmeyeceğiz. Milletimiz, inanç özgürlüğü alanındaki kazanımlarımızın kaybedilmesine müsaade etmeyecek. 14 Mayıs'ta sandık başına gidecek ve cumhurbaşkanlığında Sayın Cumhurbaşkanı'mıza, milletvekilliğinde de Yeniden Refah Partisine, Milli Görüş'e mührü basacak." şeklinde konuştu.

 

 

Bir oy Erdoğan’a bir oy Erbakan’a!

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan “Bakınız ‘yedili masa olarak HDP'nin 11 maddelik tutum belgesini tamamıyla kabul ettik’ diyorlar. Ne var o tutum belgesinin içerisinde? ‘Daha fazla demokrasi ve özgürlük için yerinden yönetim yerelden yönetime geçmemiz lazım.’ Ne demek bu? Düpedüz özerklik demek. Selahattin Demirtaş'ın söylediği gibi eyalet sistemi demek ve Allah vermesin Türkiye'nin bölünüp parçalanması demek. O nedenle kıymetli Trabzonlulara diyoruz ki cumhurbaşkanlığı seçiminde sayın cumhurbaşkanımıza, milletvekilliği seçiminde de Yeniden Refah Partisi, Milli Görüş’e desteğinizi bekliyoruz. Bir oy Erdoğan'a bir oy Erbakan'a” ifadelerini kullandı.
 

Yayın Tarihi: 5 Mayıs 2023 | Yayın Saati: 22:17:04