BÖLGE İNSANININ SORUNLARINI ANCAK MİLLÎ GÖRÜŞ ÇÖZEBİLİR!

BÖLGE İNSANININ SORUNLARINI ANCAK MİLLÎ GÖRÜŞ ÇÖZEBİLİR!

 

 

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, Hakkâri’de halk buluşmasında yaptığı açıklamada " Bölge insanının sorunlarını biliyoruz. Bu nedenle bu bölgelerde yaptığımız çalışmalara çok büyük önem veriyoruz. Bölgenin kurtuluşuna sadece ve sadece Millî Görüş vesile olacaktır" dedi.

 

 

Bölge İnsanının Sorunlarını Çok İyi Biliyoruz

'Sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da milletimizin yanındayız' düsturuyla Anadolu'yu karış karış gezen Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, "Anadolu Buluşmaları" kapsamında Hakkâri’ye gitti.   

 

Hakkâri'de ayağının tozuyla Yeni Mahalle'de bir açık alanda yapılan halk toplantısına katılan Genel Başkanımız, yaptığı konuşmada ''Özelikle Doğu ve Güneydoğu Bölgesine geldiğimizde gördüğümüz ekonomik sıkıntıları bugün Hakkâri’de de görüyoruz. Yeterli yatırımın olmaması, tabiri caizse üvey evlat muamelesinin bir yerde yapılması, burada hayvancılığın, tarımın, turizmin teşvik edilmemesi ve gereken teşviklerin yapılmaması, çatışmalar, ayrımcılık, kutuplaştırma hem ekonomik hem sosyal hem de adalet anlamında en büyük sıkıntıları yaşayan bölgelerimizdeyiz. O nedenle bizler Millî Görüş olarak bu bölgelerde yaptığımız çalışmalara çok büyük önem veriyoruz. Çünkü bu bölgenin, bölge halkının kurtuluşuna sadece ve sadece Millî Görüş'ün vesile olacağına inanıyoruz. Aynen geçmişte 50 senelik tarihimizde olduğu gibi inşallah bu dönemde de ancak Millî Görüş ruhuyla bu bölge insanına ve bölgeye yaklaşabilinirse bu bölge refaha, huzura ve barışa kavuşur. Buna canı gönülden inanıyoruz. '' ifadelerini kullandı.

 

Toplantı sonrası esnaf ziyaretinde bulunan Genel Başkanımız Erbakan'a Genel Başkan Yardımcılarımız Av. Bayram Sakartepe ve Erkan İlyas Helvacı ile Hakkâri İl Başkanımız Ali Özer ve teşkilatımız eşlik etti.

Yayın Tarihi: 1 Ekim 2021 | Yayın Saati: 19:23:46