AK PARTİ İKTİDARI GİDİCİ, ASIL MESELE YERİNE KİMİN GELECEĞİ!

AK PARTİ İKTİDARI GİDİCİ, ASIL MESELE YERİNE KİMİN GELECEĞİ!'

 

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, 'ANAP’ın erime sürecinde kaybedeceğini görünce seçim sistemini değiştirmesi gibi, bugün de AK Parti iktidarı gidişatı gördüğü için seçim sistemini kendine göre ayarlama peşinde.' dedi.

 

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, sosyal medya hesaplarında yayınlanan videosunda yaptığı açıklamada, asıl meselenin artık gidici olduğu açıkça ortaya çıkan AK Parti iktidarının yerine kimin geleceği olduğunu söyledi.

 

Artık Metal Yorgunluğu Geçti, Metalin Çürümesi Dönemi Başladı

Genel Başkanımız şöyle konuştu:

"Bugün Türkiye'de siyasi tabloya baktığımızda mevcut iktidarın arkasında yeterli halk desteğinin kalmadığı en açık bir şekilde ortaya çıkmıştır. Her geçen gün oyları hızla eriyor, çok farklı anketlerin sonuçları bu gerçeği açıkça ortaya koymaktadır. Özellikle genç seçmen bırakın oy vermeyi, artık iktidar temsilcilerini dinlemeye dahi tahammül edemeyecek hale gelmiştir. Metal yorgunluğu çoktan başladı, hatta artık metalin paslanması, çürümesi dönemi başladı. Artık ortaya itiraflar, itirafçılar çıkmaya başladı, bunlar yolun sonunun göründüğünün açık birer ispatıdır. Aynen ANAP’ın erime sürecinde kaybedeceğini görünce seçim sistemini değiştirmesi gibi, bugün de Ak Parti iktidarı gidişatı gördüğü için seçim sistemini kendine göre ayarlama peşindedir. Bütün bunlar artık bir iktidar değişikliğinin alametlerinin göstergesidir."

 

İntikam Hırsıyla Hareket Eden Bir İktidar Felaket Getirir

Mevcut iktidarın yerine; katı laikçi, intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir iktidarın gelmesinin ülke için bir felaket olacağı uyarısında bulunan Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, “Ülkeye, millete yapacağı hizmetten çok, hesap sorma tutkusuyla hareket eden bir iktidar, hiçbir hayır getirmez. 'Mevcut iktidar 20 senedir çok ganimet elde etti, çevresindekileri çok zengin etti, şimdi sıra bizde' anlayışıyla hareket edenlerden de bir hayır gelemez. 10-15 sene hem Ak Parti’nin hem de Ak Parti Hükümetlerinin en etkili, en yetkili mevkilerinde görev yapan, dolayısıyla 15 sene boyunca yapılan tüm yanlışlardan sorumlu olan, ancak sonradan çıkıp 'iyi olan her şey bizden, kötü olanlar başkalarından' deyip, aradan sıyrılanlardan da bir hayır gelmez. Referansı olmayan, denenmemiş, geldiği zaman ne yapacağı belli olmayan veya daha önce denenmiş ama 'iş batırma' belgesine sahip olanlardan hayır gelmez. Bütün bunlar bir 5 sene, bir 10 sene daha kaybetmemize yol açar." ifadelerini kullandı.

 

'Yağmurdan kaçarken doluya tutulmamak için Yeniden Refah denmeli'

Bütün bu olumsuzluklara uğramamak için yapılması gerekenin yapılacak ilk seçimlerde sandıkta Yeniden Refah Partisi'ni tercih etmek olacağını belirten Genel Başkanımız, halkımızın yapması gereken 'İş Bitirme Belgesi” olan, altın yaldızlı referanslara sahip olan Millî Görüş’ü, Yeniden Refah’ı mutlaka ama mutlaka iktidara taşımak olmalı. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmamak için, ilk seçimde Millî Görüş diyeceğiz, Yeniden Refah diyeceğiz! Birinci 40 yılda olduğu gibi ikinci 40 yılda da Milletimiz’in yüzü yine Millî Görüş’le, yine Refah’la gülecek…" şeklinde konuştu.

 

GENEL BAŞKANIMIZ DR. FATİH ERBAKAN'IN AÇIKLAMA VİDEOSU 

 

Yayın Tarihi: 8 Eylül 2021 | Yayın Saati: 13:07:57