"Cibaliye Mülteci Kampında’ki evinde uyumakta olan yaşlı bir Filistinli kadına saldırı"

1.5 Milyar Müslümanın içinde bulunduğu boşluktan yararlanan Siyonist İsrail’in hız kesmeden Gazze’yi kan gölüne dönüştürürken, Filistinli kardeşlerimiz yakın tarihin en acı olaylarıyla karşı karşıya gelmektedir. Hafızalardan silinmeyen vahşetlere maruz kalan bu kardeşlerimiz 1948’den beri geçmişin tortusuyla hareket etmekte olan Siyonistler karşısında yaşam mücadelesi vermeye çalışmaktadır.

 

Dehşet saçan bu gelişmeler karşısında Müslüman yöneticiler somut ve elle tutulur bir politika ortaya koymak yerine, aczin bir ifadesi olarak sadece ABD’ye umut bağlamaları, Siyonist Netanyahu yönetimini şiddeti artırma yolunda daha da cesaretlendirmekte ve yeniden tarihi bir fenomeni canlandırmaya itmektedir.

 

Son olarak işgalci Siyonistlere ait polis köpeğinin Cibaliye Mülteci Kampında’ki evinde uyumakta olan yaşlı bir Filistinli kadının üzerine saldırması ve Filistinli kadını Siyonist askerlere doğru sürüklemesiyle ilgili görüntüler, Siyonist Netanyahu yönetiminin soykırımı korkunç yüzünü bir kez daha ortaya koymaktadır.

 

Görgü tanıkları, işgalci Siyonistlerin bu köpekleri sivillere saldırı düzenlemek ve onları yıldırmak ve tutuklulara işkence etmek için kullandıklarını ifade etmektedirler. İnsanlık dışı bu vahşetin bir an önce sona ermesi için acaba daha ne kadar beklemek gerekecek?

Yayın Tarihi: 27 Haziran 2024 | Yayın Saati: 18:18:45