Selçuk Geyveli / Genel Başkan Yardımcısı - Sosyal İşler Başkanı

20 Temmuz 1958  İstanbul'da doğan Selçuk Geyveli, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da, üniversite tahsilini 1977-1982 Ankara'da tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi Bankacılık ve Sigortacılık mezunudur. 

 

Gençlik yıllarından itibaren Millî Görüş çizgisinde bulunmuş, üniversite yıllarında Ankara-Cebeci Milli Gençlik Vakfı son yurt müdürü, Akıncı Sporcular Kurucusu, Milli Selamet Partisi Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu üyeliği olmak üzere pek çok vakıf ve dernek faaliyetlerinde bulunmuştur.

 

İş hayatına 80 darbesi sonunda MSP de görev yapan 48 İl Gençlik Kolu Başkanı ile kurulan şirkette Genel Müdürlük yaparak, 22 yaşında Suudi Arabistan, Ürdün, Katar, Bahreyn gibi Ortadoğu ülkeleri ile ihracat, imalat ve inşaat hizmetleri yapmış. 

 

Kısa dönem askerlik hizmetini Denizli'de tamamlayarak, İstanbul'da tekstil, konfeksiyon imalatı -ihracatı işine girmiş, pek çok ulusal ve uluslarası şirketlerde yöneticilik yaptı. Yurtdışında Türk Ticaret Merkezi kuruluş çalışmalarında bulundu.

 

Şu an emekli olan Selçuk Geyveli halen Uluslararası Eğitim, sağlık ve ticaret alanında danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.