ERBAKAN KONYA'DA

"Anadolu Buluşmaları" kapsamında Konya'ya gelen Genel Başkanımız, Beyşehir ilçesinde Yeniden Refah Partisi Beyşehir İlçe Teşkilatı'mızın açılışını gerçekleştirdi.

Açılıştan önce parti binası önündeki meydanda toplanan partililere seslenen Genel Başkanımız, çıktığımız yolda Türkiye'nin dört bir yanını gezerek canla başla çalışıp terlediğimizi belirterek, "Dün Konya'da, bugün Beyşehir'de sizlerle kucaklaşıyoruz. Sadece bolluk, bereket ve refah değil, aynı zamanda adaleti tesis etmek üzere geliyoruz. Ne demek bu, biz yeniden Refah Partisi olarak inşallah işbaşına geldiğimizde Peygamber Efendimizin düsturunu hakim kılacağız." diye konuştu.

İktidara geldiğimizde bir hekim hassasiyetiyle hiçbir ayrım gözetmeksizin bu memleketin insanına hizmet götüreceğimizi ifade eden Genel Başkanımız, şöyle devam etti:

"Bu yeni dönemde inşallah hep birlikte refahta buluşacağız. 40-50 sene boyunca bu millet milli görüşe ne zaman sarıldıysa sıkıntılardan kurtuldu. Bu ülkede Milli Görüş ne zaman iktidara geldiyse maddi ve manevi sıkıntılarından bu milleti kurtardı. Yeni dönemde de aynısı olacak Allah'ın izniyle."

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan, partimizin ilçe teşkilatının açılışını yaptıktan sonra ilçedeki bazı iş yerlerini ziyaret ederek esnaflarla bir süre sohbet etti.