Emekli Bir-Sen'den Genel Başkanımıza hayırlı olsun ziyareti

Yeni Emekli Bir-Sen Başkanı İsrafil Odabaşı ve Yönetim Kurulundan oluşan heyet Genel Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede gerçekleştirilen tarihî 1. Olağan Büyük Kongre ile Genel Başkanlığa yeniden seçilen Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'a başarılar dilediler.
Görüşmede emeklilerin durumları hakkında da görüş alış verişinde bulunuldu. Emekliler arasındaki maaş uçurumundan, ballı börekli diye tabir edilen kurumlar ile özel sektörde yıllarca çalışıp emeğinin karşılığını alamadığı ifade edildi. 'Zor şartlar altında geçim mücadelesi veren emekliler ile ilgili ne gibi düzeltmeler yapılabileceği' konuları da görüşülen önemli başlıklardan biri oldu.
Emekli BİR-SEN, 'YAŞAM KENT PROJESİ' ve bu projelerini hayata geçirmek için nasıl bir yol izleyeceklerini ve hedeflerini belirtti.
Genel Başkanımız, yıllarca emek vererek emekliliği hak eden, üreten, alın teri döken emeklilerimizin yaşam standartlarını iktidara gelir gelmez en az %50 olarak yapılacak zamlarla başlayarak iyileştireceğimizi, emeklilerimizin de insanca, izzetle yaşabilecekleri 'Yaşanabilir Türkiye'yi huzurla inşa edeceğimizi ifade etti.
Ziyaret karşılıklı hediyelerin takdimi ile sona erdi.
Emekli Bir-Sen yönetim kuruluna nazik ziyaretleri için teşekkür eder, hayırlı çalışmalarında başarılar dileriz.