BURADA GELECEK VAR

Yeniden Refah Partisi 1.Olağan Büyük Kongresi

17 Kasım 2019 Pazar günü Saat: 09.00'da Ankara Arena Spor Salonunda gerçekleştiriliyor.

BURADA TÜRKİYE VAR

17 Kasım 2019 Pazar saat: 09.00 Ankara Arena Spor Salonu.

Yeniden Refah Partimiz 23 Kasım 2018'de resmî kuruluşunu gerçekleştirmiş ve o günden bu yana 'Milletimiz için Biz Varız' diyerek ülkemizin dört bir yanında çalışmalarına başlamıştır.

Her şeye karşı olan bir muhalefet anlayışı yerine, yapılan doğru işleri tebrik edip yapanlara teşekkür eden, gerek gördüğünde yapıcı eleştirilerini çözüm önerileri ile birlikte kamuoyuna açıklayan yapıcı bir muhalefet anlayışıyla çalışmalarımızı bugüne kadar aşk ve gayretle yürüttük.

Geldiğimiz noktada birçok il ve ilçemizde halkımızın gösterdiği büyük teveccüh ve teşkilatlarımızın gayretleri ile il ve ilçe kongrelerimizi büyük bir hızla gerçekleştiriyoruz. Yeniden Refah Partisi olarak 17 Kasım 2019 Pazar günü "BURADA GELECEK VAR" diyerek milletimize hizmet için bir büyük adım daha atacağız ve Türkiye'nin en büyük spor salonu olan Ankara Arena Spor Salonunda 1. Olağan Büyük Kongremizi gerçekleştireceğiz.

Yaşanabilir Türkiye için, Yeniden Büyük Türkiye için, Yeni ve Adil Bir Dünya için, Herkese Refah için, Herkese Adalet için, “BURADA GELECEK VAR" diye haykırmak için, 17 Kasım'da tüm milletimizi 1. Olağan Büyük Kongremize davet ediyoruz.

1. Olağan Büyük Kongremizin ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini temenni ederiz.
Yeniden Refah Partisi Facebook
Dr. Fatih Erbkana Facebook
Yeniden Refah Partisi İnstagram
Yeniden Refah Partisi Youtube