BU VATAN İÇİN ŞEHİT OLMAYA HAZIRIZ!

Genel Başkanımız, Kadir Has Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen partimizin Kayseri 1. Olağan İl Kongresinde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin kendi güvenliğini sağlaması için operasyon yapmasının en doğal hakkı olduğunu söyledi.
Türkiye'nin güvenliğinin söz konusu olduğu yerde hükumete her türlü desteği verdiklerini belirten Genel Başkanımız, "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerini imha etmek, sınır güvenliğimizi sağlamak, ülkemizin, vatanımızın korunması için bir operasyon gerçekleştirdi. Türkiye'nin sınırlarını korumak, kendi güvenliğini temin etmek için böyle bir operasyonu gerçekleştirmesi elbette ki en tabii hakkıdır." dedi.
Bu operasyonun sonuna kadar arkasında durduğumuzu aktaran Genel Başkanımız, "Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi, Milli Görüşçüler olarak bizler, vatan için, milletimiz için, bayrağımız için, davamız için her zaman şehit olmaya hazırız. Bu gerçeğin bir kez daha altını çizmek istiyorum." ifadesini kullandı.

ERBAKAN HOCAMIZ İNCİRLİK'İ KAPATMIŞTI
Genel Başkanımız, ABD'nin tehditlerine boyun eğilmemesi gerektiğini vurgulayarak Kıbrıs Barış Harekatı'ndan sonra ABD'nin tehditlerine ve ambargosuna Necmettin Erbakan Hocamızın İncirlik'i kapatarak en güzel cevabı verdiğini hatırlattı.

MİLLİ GÖRÜŞ'ÜN MODASI KIYAMETE KADAR GEÇMEZ
Genel Başkanımız, bazılarının maksatlı olarak, bazılarının ise gafletten dolayı 'Bu Milli Görüş dediğiniz şeyin modası çoktan geçti, devri kapandı' gibi ifadeler kullandığını söyledi. Bu kişilerin yanıldığını aktaran Genel Başkanımız, şöyle konuştu:

"Milli Görüş'ün modası ne zaman geçer biliyor musunuz? İnsanlık için, adaletin, refahın, huzur ve barışın, insan haklarının, izzet, onur ile saygının modası ne zaman geçerse, Milli Görüş'ün modası da ancak o zaman geçer. Bunun manası, Milli Görüş'ün modası kıyamete kadar geçmeyecektir. Çünkü adaletin, kul haklarının modası geçmez."